سایت تخصصی اجراکار با هدف ارائه آموزشهای کاربردی و تقریبا تخصصی در حوزه چاپ و نشر و گرافیک و با بهره‌مندی از اساتید دانشگاه سعی دارد قدمی هر چند کوچک برای تمامی فارسی زبانان بردارد.اساتید برتر که خود مدرس دوره‌های گرافیک رایانه و مالتی‌مدیا در دانشگا‌ه‌های ایران ، فرهنگسراها و آموزشگاه‌های معتبر شهر تهران میباشند. سابقه تدریس چندین ساله در دوره‌های پیشرفته گرافیک و چاپ و تربیت چند صد کاربر حرفه‌ای و ورود به بازار کار و نیز مدرس اساتید گرافیک و همکاری با ارگانهای مختلف و نیز ارئه پروژهای برتر گرافیکی و چاپی  از جمله سوابق گرافیکی ایشان میباشد. آموزشهای کاربردی گرافیک ، طراحی سایتهای متنوع برای شرکتها و طراحی همراه با آمادگی برای بازار کار و تمرینها و ابزارهای مورد نیاز همراه با بیان نکات چاپ آموزش کاربردی فتوشاپ و آتلیه و رتوش ، آموزش کاربردی برنامه‌ کورل همراه با نکات چاپ ، آموزش  کاربردی  برنامه‌ فری‌هند ، آموزش  کاربردی برنامه‌ ایندیزاین و صفحه‌بندی ، تولید و طراحی انواع اتوران و ستاپ سازی مالتی مدیا ، اجراکاری طرحها و اتودهای اولیه گرافیکی از جمله مهارتهای کاربردی پایگاه اجراکار میباشد .

تخصص‌ها و دوره‌های آموزشی اجراکار : 

ایندیزاین ( صفحه‌بندی کتاب و مجلات، طراحی گرافیک و چاپ )

فتوشاپ ( رتوش و آتلیه، طراحی گرافیک بازاری و حرفه‌ای و وبسایت و چاپ )

کورل‌دراو ( طراحی آرم ولوگو، صفحه‌آرایی و طراحی وکتور، خروجی چاپ بازاری و حرفه‌ای )

مالتی‌مدیا ( طراحی و محتواسازی انواع مالتی مدیا و اتوران )

وب‌سایت ( طراحی هدر و گرافیک و دیزاین سایت، طراحی و برنامه‌نویسی وردپرس )

طراحی و تدریس و ارائه الگوهای متنوع گرافیکی از جمله خدمات وبسایت اجراکار میباشد. ارائه فیلمهای آموزشی و امکان خرید محصولات و آموزشهای گرافیک نیز از جمله خدمات سایت میباشد.از طریق اطلاعات تماس زیر میتوانید تماس حاصل فرمائید.

Email:  ejrakar@gmail.com


اگر نیاز به ارسال فایل یا پیام دارید ،از قسمت ذیل، پیام خود را نوشته و یا فایل مورد نظر را برای سایت اجراکار ارسال فرمائید.

ترجیحا فایلهای خود را فشرده کرده و با فرمت rar یا zip ارسال نمائید

نام و نام‌خانوادگی شما (الزامی)

ایمیل شما

در صورت نیاز به ارسال فایل یا عکس از قسمت زیر استفاده نمائید

در صورت داشتن پیام از فرم ذیل استفاده نمائید

جهت پیش‌ثبت‌نام در دوره‌ کاربردی طراحی گرافیک و چاپ اطلاعات تماس خود را در فرم زیر وارد نموده تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

برای مشاهده جزئیات و توضیحات دوره، کلیک نمائید.

تلفن تماس شما (الزامی)

شهر (الزامی)

ایمیل