فیلم آموزشی روش خروجی گرفتن فایل ایندیزاین به پی دی اف PDF برای چاپ و پرینت

خروجی پی دی اف از برنامه ایندیزاین و آماده سازی آن برای لیتوگرافی و چاپ دیجیتال از موارد با اهمیت در بخش آخر صفحه‌بندی در برنامه ایندیزاین است .

شما در این فیلم آموزشی با روش صحیح و بدون اشکال برای تولید فایل پی دی اف PDF  آشنا خواهید شد.این فیلم آموزشی 18 دقیقه است.

فیلم آموزشی روش خروجی گرفتن فایل ایندیزاین به پی دی اف PDF برای چاپ و پرینت از جمله مهارتهای جالب در کار با پی دی اف است.


قیمت : 35 هزار تومان

جهت دانلود محصول مورد نظر ، لطفا مبلغ را به شماره کارت 6037701132959708 به نام منصوری واریز نموده و سپس فیش واریزی خود را به همراه نام محصول به  ejrakar@gmail.com ایمیل نمائید تا لینک دانلود برای شما ارسال شود.

2 thoughts on “فیلم آموزشی روش خروجی گرفتن فایل ایندیزاین به پی دی اف PDF برای چاپ و پرینت

 1. سلام دوست عزیز

  این فایل را خریدم و انجام دادم

  اما لازم به ذکره این روش با صفحاتی که در آنها فایلهای png ترانسپارنت شدیدا مشکل داره و برخی از فایها با فرمتهای مکتداول را در خروجی حذف میکند. آیا راه حلی برای این مشکل دارید.

  با psd , Ai شدیدا مشکل داره.خدا رحم کرد قبل از ارسال کار برای چاپ متوجه این اشکلالات شدم و بعد از کلی تفحص رسیدم به این نتیجه ای که عرض شد. یعنی مشکل فرمتها ( وکتور، فایهای ترنسپارنت)

  1. سلام دوست گرامی . مشکلی که گفتید در این روش ایجاد نمیشود و دوباره جهت اطمینان با فرمت پی ان جی دستور رو اجرا کردم و مشکلی نبود و انچه گفتید در سیستم من اعمال نشد

   اگر باز مشکل دارید لطفا قسمتی از فایل خودتون رو ارسال نمائید تا بررسی کنیم

    

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.