برنامه separation studio 4 (سپریشن استادیو نسخه 4)

برنامه separation studio 4 (سپریشن استادیو نسخه 4)

 

بالاخره بعد از مدتها برنامه  Separation Studio 4 (سپریشن استادیو ورژن و نسخه ۴) رو تونستیم در سایت اجراکار قرار بدیم.

 بعد از اینکه استفاده خیلی خوبی از نسخه ۳ separation studio این برنامه و استقبالی که از این برنامه شد داشتیم هم اکنون نسخه ۴ ورژن سپریشن استادیو را در سایت اجرا کار قرار دادیم. خب مطمئناً این برنامه یک برنامه تخصصی برای جدا کردن رنگ ها برای آماده سازی طرح هایمان در چاپ سیلک است.

 

 تفاوت های بسیار زیادی این برنامه با ورژن قبلی خودش داره از جمله اینکه شما می توانید انواع و اقسام رنگ های پارچه را در زیر کار خودتون استفاده کنید و ببینید. همچنین قابلیت هایی مثل Underbase و دیگر قابلیت‌هایی که مانند ترام که بهش نیاز داریم در این برنامه اضافه شده است.

 مطمئنا هرکسی که بخواد برای چاپ سیلک طرح خودش رو آماده بکنه این رو میدونه که با فتوشاپ خیلی طولانی میشه این کار را انجام داد. همانطور که من در سایت اجراکار و کانال آپارات اجراکار انواع و اقسام روش های جدا کردن رنگ ها و تبدیل آن به ترام را به شما آموزش داده ام ولی با این برنامه به سادگی و خیلی راحت میتونید کار خودتون انجام بدید و طرح های خودتون رو آماده کنید.

 ورژن ۴ این برنامه از قابلیت‌های بسیار زیادی بهره مند است که در ورژن 3 نبوده ما در ادامه می خواهیم آموزشهای تخصصی برنامه Separation Studio و همچنین افزونه ها و برنامه های دیگری که احتیاج هست را در سایت خودمان قرار بدیم.

 مژده به کسانی که برنامه را خریداری کنند و یا ورژنهای قبل را از سایت اجراکار خریداری نموده اند :

 این هستش که بعد از اینکه آموزش تخصصی و فیلمون به زبان فارسی آماده شد کسانی که خریدار این برنامه بودن این فیلم تخصصی که نتیجه کار عملی در کارگاه های زیادی است، برای آنها هم ارسال خواهد شد . همچنین کسانی در گذشته ورژن قبل را خرید کرده اند میتوانند با ارسال صورتحساب ایمیلی خود ، از مزایای ورژن 4 هم استفاده نمایند.

متاسفانه در سایت های مختلف و در کارگاه های چاپ دیده شده که این برنامه را با قیمت بسیار بالا به فروش می رسانند( قیمتی چند میلیونی!! )که متاسفانه کاربران که اطلاع ندارند این برنامه را با این قیمتها خریداری می کنند. ولی هزینه ای که ما برای این برنامه داشته‌ایم هزینه نگهداری و کرک کردن و همچنین آموزش هایی هستش که در ادامه شما را شامل میشه .امیدواریم که این فیلم توضیحات کمک کار شما باشد در انتخاب و خرید این برنامه‌ی جالب … 

نمایش فیلم توضیحات 

      ویژگی های خرید :

  • تفکیک رنگ انواع طرح و عکس
  • ذخیره فایل به صورت psd و eps
  • شماره بندی رنگ ها برای کلیشه
  • ایجاد تمپلات برای چاپ غیر مشکی
  • دقت بالاتر نسبت به ورژن قبل
  • کرک دائمی حتی با اتصال به اینترنت
  • به همراه فیلم آموزش فارسی راهنمای نصب و کرک
  • فیلم آموزش فارسی کار با نرم افزار و بیان نکات ویژه تخصصی
  •  پشتیبانی و آموزش حضوری با هزینه توافقی برای نصب و آموزش
  • نکته : فیلم آموزشی نرم افزار بعد از خرید برای شما ارسال خواهد شد.

لینک دانلود به زودی قرار داده میشود

شما میتوانید همچنین ورژن 3  را از لینک زیر تهیه نمایید

نسخه ۳ separation studio

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *